Naposledy zobrazené
Žiadne produkty

04. B O Y I S H __ F L O R A L S Zima 2018

Zverejnil2018-10-23 Od 288
Pridať ku obľúbeným0
04. B O Y I S H __ F L O R A L S Zima 2018

Na začiatku zimnej sezóny prichádza značka YAYA s novou kolekciou inšpirovanou v chlapčenskom looku. Kľúčovým modelom je sako s úzkym prúžkom, ktoré sa bude nosiť s vhodnými nohavicami alebo sukňou. Aby sme príliš formálny vzhľad odľahčili, pridali sme "mišmaš" pruhy na daných modeloch, čím sa nová kolekcia stáva hravá a neformálna.

Ale skutočne prekvapivý prvok v tejto kolekcii pochádza z interakcie medzi mužskými tvarmi a dokonale ženskou potlačou a materiálmi.

Topy sú padavé a sú zdobené kvetmi, ktoré vyzerajú ako živé. Nohavice sú tochu kratšie, rovného strihu, ktoré prichádzajú v denimovom, neoprénovom alebo v konvenčnejšom bavlnenom vzhľade. 

Farby sú buď ohromujúcou zmesou klasických "cool" odtieňov ako je camel, alebo moderné žiarivé farby, ako napríklad flash-modré a sú zmesou matných tónov s tmavo-modrými farbami v kombinácii s bronzovou farbou.

Zima bez teplého a útulného úpletu by bola nepredstaviteľná, takže Vám prinášeme širokú ponuku týchto zimných modelov, aby ste mali z čoho vyberať. 

Aktuálnym trendom v úpletoch sú tvary: buď krátke a objemné, alebo dlhé a padavé, aby vás čo najviac zahriali. 

Boyish Florals YAYA Zima 2018YAYA_boyish_florals_Zima2018

Môj účet

Kliknite pre viac produktov.
Žiadne produkty neboli nájdené.

Zdieľať

Menu

Vytvorte si účet na pridávanie obľubených produktov.

Sign in