Naposledy zobrazené
Žiadne produkty

D O W N __T O__E A R T H - kolekcia Jar Leto 2019

Zverejnil2019-03-13 Od 614
Pridať ku obľúbeným0
D O W N __T O__E A R T H - kolekcia Jar Leto 2019

Tentoraz vám YAYA zloží z očí ružové okuliare a nežne vás prenesie z oblakov späť na zem. Realita, v ktorej sa prostredníctvom kolekcie Down To Earth ocitnete však nie je krutá, práve naopak. Dopraje vám vidieť svet a seba v plnej prirodzenosti, bez mylných ilúzií či spoločnosťou stanovených ideálov krásy.

Kolekcia YAYA DOWN TO EARTH

Triezvy pohľad na život prináša jednoduchosť prítomnosti a spontánne prežívanie okamihu. Pragmatická žena sa vracia späť k svojim koreňom a vnútorne sa spája s matkou prírodou.

YAYA_Jar2019_TREND

Romantické predstavy sa pretransformujú do ambicióznych plánov a praktických riešení. Nová kolekcia je totiž ako stvorená pre ženy, ktoré menia svoje sny na skutočnosť. Jemné kvetinové potlače sa modifikujú na krikľavé farebné vzory afrického safari rovnako, ako sa v lone prírody krehká žena mení na zmyselnú šelmu - samostatnú a sebavedomú osobnosť.

YAYA_kolekcia_jar_2019

Téma zeme prináša vzory palmových listov, tropických rastlín a exotických zvierat v pestrých letných farbách. Realistický kontext je odzrkadlený v praktickosti jednotlivých kúskov. Voľné strihy, moderné polo košele bez gombíkov či pohodlné tielka, bundy v štýle safari, užitočné vrecká a nastaviteľné zapínania dodávajú kolekcii športový šmrnc.

YAYA_kolekcia_Jar_Leto2019 DOWN TO EARTH

Elegancia spočíva v bavlnených a ľanových materiáloch, tlmených tónoch hnedej, oranžovej a horčicovo žltej. Nepriliehavý dizajn, zvieracie, zebrie či leopardie vzory na úpletoch, predĺžené siluety, nadrozmerné košele adámske oblekové sety vám doprajú moderný formálny vzhľad a zároveň pocit pohodlia.

DOWN_TO_EARTH_kolekcia_Leto2019

Môj účet

Kliknite pre viac produktov.
Žiadne produkty neboli nájdené.

Zdieľať

Menu

Vytvorte si účet na pridávanie obľubených produktov.

Sign in